Wellcome in my world, guys**

26. září 2013 v 19:17 | Queen** |  Site**
Takže ahoj, má přezdívka je/bude Queen** a na tomto blogu budu zveřejňovat různé své zážitky, myšlenky a názory, ale také ostatní pitomosti, které nebudou nikoho zajímat. Na úvod chci říct, že tohle není můj první blog, ale doufám, že je to můj poslední blog.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Moje životní mota jsou tři: Jednoduchý je nudný. Sklapni, neboli Drž hubu! & Udělej to, dokud můžeš! Mám jednu nejlepší kamarádku, se kterou si rozumím jako s nikým a i když se pohádáme stejně se hned usmíříme. Ve škole nemám moc kamarádek ani kamarádů. Baví se se mnou plus mínus pět, nebo šest lidí, ale mně to nevadí. Nejsem jako ostatní. Moje hlavní vlastnosti jsou žárlivost, perfekcionizmus, urážlivost, sarkastičnost(?), podezíravost a panovačnost. Většinou bývám urípaná, ale je se mnou i sranda. Tímto rokem říkám lidem vše narovinu. Teď jsem si sama odpověděla na otázku, proč mě nikdo nemá rád. :D Nejoblíbenější filmy? Transformers, Spider-man & The hunger games. Barvy? Modrá, černá. Interpreti? Linkin Park, Green day, Nirvana, Nickelblack, AC/DC, The Veronicas, 30 seconds to Mars, Demi Lovato. Nejsem hater. Poslouchejte si, co chcete, ale prosím, moc vás prosím, neotravujte mě s tím a nevnucujte mi to. Moje nejoblíbenější předměty jsou čeština, angličtina a dějepis. Začala mě bavit i občanka. Fascinuje mě grafologie. Chtěla bych být psycholožka.

Doufám, že vás můj životopis neodradil (jako pochybuju, že to někdo četl:D) a že se alespoň někdo stane mím čtenářem. Affs dělat nebudu, protože nechci aby někdo četl a komentoval mé články z povinosti. Co dodat? Snad užívejte života a čtěte můj blog.
Queen**
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 myantisecretdiary myantisecretdiary | 28. září 2013 v 10:20 | Reagovat

aj ja som si to uz hovorila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama